Програма міських перетворень «Свято генерацій 2012» у Криму

arrow down

Програма міських перетворень «Свято генерацій 2012» у Криму

«Свято генерацій» є щорічною програмою, до участі в якій запрошуються люди різного роду діяльності зі спільним інтересом до позитивних перетворень у власних спільнотах. Програма покликана проявити творчі сили спільноти для взаємодії культур та ідей і для визнання та винагородження людей із активною громадською позицією, які сприймають ризики та змінюють життя навколо себе.

У травні 2012 року програма міських перетворень «Свято генерацій 2012» стартувала на Кримському півострові. Учасниками програми стали громади міста Севастополь і чотирьох сіл (Віліне, Кримське, Присивашне, Цілинне). У рамках програми проект міні-грантів Sunday Борщ демонстрував можливості колективного фінансування найкращих проектів громадою, проект художниці Алевтини Кахідзе «Можливо, диво!» пробуджував уяву селян, майстер-класи художниці Аліни Копиці вчили дітей перетворювати сміття на нові речі, а публічні лекції запрошених гостей розповідали, якими зручними та цікавими для життя й роботи можуть стати наші міста і села. В результаті програми «Свято генерацій» найкращі проекти було підтримано через Спільнокошт – онлайн-інструмент колективного фінансування.

Проект здійснений у партнерстві з Мережею громадських інновацій, Центрами розвитку громад Криму та Pact Inc. за підтримки USAID та Charles Stewart Mott Foundation.

Фото
Відео

Вам також може бути цікаво

Всі проекти