Перформанс «Прекурсор революції» в Одесі

arrow down

Перформанс «Прекурсор революції» в Одесі

Precursor з латинського означає «попередник». Прекурсор революції є попередником змін у суспільстві, вихідним елементом для створення нових взаємозв’язків у великих та малих соціальних групах.

У рамках перформансу «Прекурсор революцій» група художників з Експериментального центру сучасного мистецтва «Чайна фабрика» в Одесі відтворила революційні рухи від початку ХХ століття до сьогодні. На дев’яти прольотах Потьомкінських сходів у хронологічній послідовності були розкладені кольорові атласні стрічки, на кожній із яких було зображено «символ» певної революції, починаючи від 1905 року і закінчуючи протестами у сусідній Росії. Під час перформансу містянам пропонували зробити вибір між матеріальними благами і свободами, між «революцією духу» та «революцією ситого шлунку». 60% опитаних обрали свободу. Частіше за всіх свободи обирали люди віком до 20 років.

Проект реалізовано у партнерстві з Експериментальним центром сучасного мистецтва «Чайна фабрика» за підтримки National Endowment for Democracy.

Фото
Відео

Вам також може бути цікаво

Всі проекти