Програма венчурної філантропії «Інвестор суспільства»

arrow down

Програма венчурної філантропії «Інвестор суспільства»

У 2014 році громадська організація «Ґараж Ґенґ», що координує роботу платформи «Велика Ідея», ініціює довгострокову програму венчурної філантропії «Інвестор суспільства». Програма ставить за мету через механізм спільнокошту разом із підприємцями створювати нові і триваліші суспільні зміни. Основна перевага програми для бізнесу полягає в можливості скеровувати ресурси на ті проекти, які створюють інновації у сфері інтересів компанії.

Венчурна філантропія на «Великій Ідеї» – це прозорий механізм фінансування сталих рішень, споріднених зі стратегією розвитку та соціальною місією бізнесу. Він даватиме змогу залучати персонал та клієнтів компанії до втілення сміливих ініціатив і водночас заохочувати авторів проектів до використання найкращих підприємницьких практик у сфері соціальних інновацій. Для росту бізнесу потрібні нові ідеї, сприятливий соціальний клімат, дієві рішення для подолання сучасних викликів. Для розвитку соціальних інновацій у перших фазах становлення потрібна компетентна підтримка і ресурсна база.

Основна відмінність програми «Інвестор суспільства» від застарілих практик фінансування соціальних проектів – це можливість змусити кошти, надані неприбутковому сектору, «працювати» також на зміцнення бізнес-середовища. Так виграють усі. Саме тому Інвестор суспільства вболіває за успіх соціально значимих інновацій, які підтримує.

Вам також може бути цікаво

Всі проекти