Міська платформа «Голос вулиць»

arrow down

Міська платформа «Голос вулиць»

Платформа «Голос вулиць» являє собою дві великі конструкції, кожна з яких складається з 27 кольорових кубів. Їх можна використовувати по-різному: для невеликих концертів, читань, дискусій та роботи в мережі (куб має власну точку wi-fi).

Проект «Голос вулиць» стартував на Андріївському узвозі у жовтні 2010 року в рамках фестивалю Гете-інституту «Вулиця ігор – ігри на вулиці». В рамках програми міських перетворень «Свято генерацій» платформа побувала в Ужгороді, Донецьку, Херсоні, Сімферополі, Вінниці. Архітектурне бюро Zotov&Co на основі функцій платформи розробило концепцію реконструкції простору за адресою Андріївський узвіз, 22-В. Навесні 2011 року проект «Голос вулиць» відбувся на Андріївському узвозі у форматі міських публічних сесій – концертів та програм, у яких заходи фестивального типу поєднані з критичним підходом до поняття громадського простору.

Платформа «Голос вулиць» брала участь у Євромайдані, Гогольфесті, Книжковому Арсеналі, Ukrainian Fashion Week та інших публічних заходах. На різних етапах проект підтримували Гете-інститут у Києві, Сиcтеми швидкого харчування (бренд «EgoЇсти»), Посольство США, Pact Inc., USAID.

Фото
Відео

Вам також може бути цікаво

Всі проекти